Opakujú sa vám v živote isté situácie a neviete si vysvetliť, čo sa deje?  Dokonca ste spozorovali, že určitým spôsobom kopírujete život vašich rodičov, starých rodičov či prarodičov? Alebo sa stotožňujete s niektorým z vašich predkov, ktorého ste osobne nepoznali?

Uvedomujete si, že ste príliš tvrdohlaví, príliš ovplyvniteľní, príliš vzťahovační, žiarliví, málo spontánni, veľmi spontánni, že ste ako nemá ryba či podpichovační? Alebo vás či vaše deti to ťahá k liečivým rastlinám, k určitým povolaniam alebo do samoty či viac do spoločnosti, že niektorých ľudí neviete vystáť, s inými si hneď „padnete do oka“?  Chcete svojmu životu viac rozumieť a pochopiť, s akými šancami a darmi ste sa do tohto života narodili? Aké „domáce úlohy“ ste si doň zvolili? Čo z rodovej línie ste si do svojho batôžka  na riešenie pribalili?  Z akého dôvodu ste si priniesli do svojho života určité neukončenia či zranenia, bolesti a nedoriešené veci z vášho rodu?

Ak ste nastavení práve teraz na ZMENY, je čas pozrieť sa do osobného horoskopu. Je čas nazrieť na energie, ktoré ste si zvolili pre tento život ako nástroje, s ktorými v ňom budete pracovať. Je čas pochopiť ich, prijať a žiť. Neexistuje dobrý a zlý horoskop. Každý je ten najsprávnejší, pretože sme si sami zvolili určitý dátum, čas a miesto pre svoje zrodenie, aby sme riešili a žili to, čo riešiť a žiť potrebujeme.    

Nad akými horoskopmi môžeme spolu sedieť? Aké možnosti ponúkajú rôzne vypracované horoskopy?

Na vypracovanie horoskopu potrebujeme tri údaje: dátum, čas a miesto narodenia. Z nich potom vychádzame pri zhotovovaní všetkých horoskopov.

  • Horoskop narodenia, natívny horoskop, hovorí o energiách, s ktorými celý život pracujeme, spolupracujeme, ktoré žijeme vo všetkých oblastiach života. Môže sa však stať, že niektoré z nich nechceme prijať. Potom ideme do odporu, znižujeme kvalitu svojho života, oslabujeme sa. Z horoskopu narodenia môžeme pochopiť, prečo žijeme tak, ako žijeme. Môžeme v ňom objaviť nielen svoje slabé miesta, ale uvedomiť si, ktoré sú naše silné stránky a ako ich žiť.
  •  Horoskop prítomného okamihu, tranzitný horoskop, hovorí o tom, čo sa práve v danú chvíľu deje v našich životoch. Môže nás podporiť pri rozhodovaní v určitej životnej etape alebo oblasti. Pochopíme, kde máme dvere na riešenie otvorené. Pochopíme, prečo sa nám niektoré veci dejú a prečo sa nám niekde nedarí. Pri koučovacom rozhovore môžeme nájsť cestu, ako s danými energiami pracovať.
  • Partnerský horoskop je porovnávací horoskop energií dvoch ľudí s tým, že si vieme uvedomiť, kde a v ktorých oblastiach spoločného žitia sídli sila partnerského vzťahu, alebo kde sú miesta na škrípanie či odpor. Inak povedané, kde je partner silným zrkadlom pre osobné zmeny.  Partnerský horoskop ponúka možnosti pozrieť sa nielen na osobné partnerské vzťahy, ale i vzťahy rodičov a detí.

Kouč: PaedDr. DagmaRA Sarita Poliaková

Cena za prvé dvojhodinové  sedenie (rozbor osobného horoskopu + tranzity): 151€

Pri horoskopoch pre celú rodinu cena:  151 € za jeden horoskop + každý ďalší 30 € 

Cena za opakované sedenie a tiež cena pre poslucháčov či absolventov etikoterapeutických seminárov 108 € za 120-minútové sedenie.

Termín a čas stretnutia navrhnite  v objednávke,  následne ich potvrdíme alebo upravíme.

Objednať astrologický koučing s etikoterapeutickým vhľadom: