Sidebar

e-mail:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

skype: vladimir.cervenak
tel.: 0903424 636
www.vladimircervenak.sk
 
Pôsobím ako etikoterapeut. kouč, konzultant v oblasti  osobnostného rozvoja  a celoživotného vzdelávania.  
 
Špecializujem sa  na  celostný životný koučing alebo Life Coaching, ktorý vychádza z pozitivistickej psychológie,  gestalt psychológie, z poznatkov neurolingvistiky, z poznatkov jogy, (Swami Shivanada, Maheswarananda, Nithyananda),  z Havajskej šamanskej tradície uzdravovania  a spirituality Teawaitu, (kumu Terenia Pomaika´i Mocna),  či učenia toltétskych šamanov, (Alicia Hamm, Roy Littlesan) či Tibetskeho buddhizmu (J.Sv. Dalajlama).
 
Vo svojej predchádzajúcej manažérskej praxi  (do roku 2006)  som uplatňoval  koučing ako nástroj riadiacej praxe na dosahovanie profesijných aj osobných cieľov.
 
V súčasnosti vo svojej práci využívam  viaceré metodiky  a postupy,  predovšetkým metódy NLP  (Neuro lingvistické  programovanie)  a v oblasti biznis koučingu  Biznis NLP, metódu  GROW, ktorá pri dosahovaní cieľov pomáha identifikovať realitu, nachádzať možnosti a vedie k rozhodnutiam/ voľbám, ktoré efektívne vedú   k cieľom.
Čítať ďalej...

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

facebook: Sarita Poliaková

skype: Sarita Poliaková

mobil: 0907 863 837
 
Pôsobím ako etikoterapeutka, astrologička, certifikovaná cvičiteľka jogy, lektorka ženských kruhov, blogerka
 
Špecializujem sa na ETIKOastrológiu, ide o originálne spojenie etikoterapie, zakladateľa Ctibora Bezděka a školy Advaita Vladimíra Červenáka, s  karmickou astrológiou podľa Martiny B. Boháčovej. Mnohé je podporené poznatkami a zručnosťami z oblasti jogy  Višvaguru Paramhans Svámi Mahéšvaránandu.
 
V súčasnosti vo svojej práci využívam viaceré postupy, najmä koučovacie rozhovory pri rozboroch osobných, partnerských horoskopov či horoskopoch prítomného okamihu, v lektorskej činnosti tiež poznatky a zručnosti z intuitívnej pedagogiky a intuitívnej kresby mandál.  
 
Tridsať rokov som pôsobila v školstve, dvanásť som pracovala ako redaktorka, som autorkou dvoch kníh (S tebou, Mirka a S vami, krásne bytosti), horoskopov v časopise Vitalita a blogov na dagmarasaritapoliakova.blog.sme.sk

 

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

facebook: KoučMed - emočný KOUČing a vzťahová MEDiácia

skype: janka.mlada

mobil: 0944581222

Pracujem ako emočná koučka a rodinná terapeutka. S klientami riešim ich vzťahy k sebe a k druhým, pracujem spolu s nimi na zvyšovaní ich sebavedomia a sebahodnoty. Za kľúčové vo vzťahoch považujem emócie a to, ako s nimi pracujeme. Mojím zámerom je, aby si ľudia osvojili iné spôsoby zaobchádzania s emóciami, či už svojimi alebo s emóciami ich blízkych, než tie, ktoré si odovzdávame výchovou už niekoľko generácií, a to, že ich odmietame, zľahčujeme alebo od nich odvádzame pozornosť.

Vo svojej práci či už s dospelými alebo deťmi používam metódy a techniky koučingu, EFT (Emotional Freedom Technics) a schémovej terapie, ktoré nádherne ladia s metódami a technikami etikoterapie. Etikoterapia mi prirástla k srdcu cez školu Advaita Vladimíra Červenáka a cez knihy Ctibora Bezděka, zakladateľa etikoterapie.

Etikoterapia je pre mňa aj štýl života, ktorý podporujem tým, že pokračujem v celoživotnom vzdelávaní školy Advaita. Okrem toho sa neustále vzdelávam na poli psychológie a výchovy, aby som svoje skúsenosti a poznatky mohla odovzdávať ďalej nielen na individuálnych sedeniach, ale aj cez kurzy Spájajúcej komunikácie a Empatickej výchovy, ktoré pravidelne vediem.

Viac sa dozviete na www.koucmed.sk

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 
 
skype: radoslava.honkova
 
mobil: 0905 941 819
 
Pôsobím ako etikoterapeutka, tlmočníčka detského správania, lektorka rodičovských a ženských kruhov a sprievodkyňa prechodovými obradmi.
 
Špecializujem sa na aplikáciu etikoterapie školy Advaita Mgr. Vladimíra Červenáka v kontexte rodiny a výchovy formou prednášok, besied, individuálnych konzultácií. Prepájam ju s poznatkami zo psychológie a z vlastnej praxe. Vediem semináre Etikoterapie. Princípy, zručnosti a metódy Etikoterapie využívam i v zážitkových seminároch Cyklická žena na odhaľovanie mentálnych sebapoškodzujúcich programov.
 
Vo svojej konzultačnej práci využívam najmä terapeutický rozhovor, duchovnú numerológiu podľa Lívie, konštelácie so zástupnými figúrkami a niektoré regresné techniky školy Andrey Stünkel.
 
Pôsobila som ako učiteľka angličtiny na ZŠ. Následne som začala pracovať ako lektorka v súkromnej jazykovej škole. Od roku 2002 učím deti a som autorka projektu BABY ENGLISH - angličtina s rodičmi pre deti od 6 mesiacov. Organizujem stretnutia rodičov "Rodičovské PELE-MELE."  Som autorkou série článkov o Etikoterapii vo svete detí a rodičov.

 

 

e-mail:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

facebook: Jozef Mihališin – Hrou k múdrosti

skype: Jozef Mihališin

mobil: 0944 415 000

web: www.mihalisin.com

Od roku 2014 som zodpovedný za tím ľudí v medzinárodnej spoločnosti ako vedúci obchodného tímu pre Česko-Slovensko.   Predtým som strávil 8 rokov života na rôznych pozíciach v zahraničí so zodpovednosťou za krajiny v Európe, Ázii a v Afrike, čo mi dalo možnosť precestovať a spoznať krajiny, ľudí, zvyklosti, učenia, rituály a hry z  takmer polovice zemegule. 

Ako lektor a mentor okrem toho organizujem a vediem

 • mužské stretnutia a kruhy na Slovensku a v zahraničí
 • prechodové rituály pre mamy, otcov a ich synov „Z dieťaťa chlapcom“, „Z chlapca mladým mužom“ a „Mama a syn“
 • rodinné týždňové pobyty Rodokmeň a pobyty otcov a detí v Čechách a na Slovensku
 • rodinné hry zo sveta na posilnenie rozhodnosti, zodpovednosti, čestnosti a iných cností
 • stretnutia s chlapcami v detských domovoch a so starými mužmi v domovoch dôchodcov
 • prednášky a diskusie na tému „v čom sa líši výchova chlapcov od výchovy dievčat“, „ako strácame dôveru našich detí a ako ju získať späť“, „12 rozhovorov, ktoré by mal viesť každý otec so svojim synom“ alebo „úloha mamy pri výchove syna“
 • diskusie na školách o nežiadúcich účinkoch pornografie na školách
 • prechodové rituály pre chlapcov na školách
 • diskusie vo firmách na témy ako napr. mužský princíp alebo firemné porady formou councilu v kruhu...
 • team-spirit-buildingové akcie pre firmy a organizácie, kde si poznatky zamestnanec nenecháva len pre firmu ale berie si ich aj domov
 • pobyty pre zamestnancov firmy a ich rodiny
 • konzultácie a couchingové sedenia
 • semináre a prednášky na rôznych festivaloch ako napr. European Men´s Gathering v Dánsku, MannSein v Nemecku, Evoluce Muže v Čechách

Pri svojej činnosti využívam skúsenosti, techniky a zručnosti z Etikoterapie Ctibora Bezděka, zo školy Advaita Vladimíra Červenáka, NLP techniky, z The Rite of Passage Institute pod vedením Arne Rubinsteina z Austrálie, z výcviku Mužská Sila Zdeňka Webra, certifikované couchingové techniky a v neposlednom rade som inšpirovaný učením a životom Ježiša, Jan Amosa Komenského, Dalajlámu ako aj iných cnostných mužov a žien.

Moja skúsenosť je a pozorujem, že najväčšia sila pramení z uzdravených zranení a tiež, že Boh má pre nás zabalené darčeky v ťažkých životných situáciach a ukazuje sa, že čím ťažšia situácia v živote môže nastať, tým krajší darček sa za tým môže skrývať.

 

Vaša podpora stránok bez reklamy

Ďakujeme, 

pomáhate nám tvoriť lepší obsah.

Kalendár