email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

facebook: Kouč Vladimír-spájanie.sk

skype: Vladimír Tlčík

tel: 0905 609069

www.spajanie.sk

Pôsobím ako životný a firemný kouč (,,podporovač,,), etikoterapeut (,,spájač,,), mentor (,,rozprávač,,) a kouč vedomého dýchania (,,sprevádzač,,).

Podporujem ľudí pri hľadaní odpovedí pre vytvorenie ich lepšej budúcnosti a riešení problémových situácii v prítomnosti, a to koučovaním.

Sprevádzam ľudí pri hľadaní príčin, čo spôsobuje stále sa opakujúce problémové situácie a utrpenie, a pomáham pri liečení sa z nich, a to etikoterapiou a NLP terapiou. Pomáham spájať ľudí so sebou samými, so svojím srdcom a dušou.

Ponúkam svoje bohaté životné skúsenosti zo súkromného a podnikateľského života formou rozprávania príbehov, a to mentoringom.

Sprevádzam ľudí pri uzdravovaní na fyzickej, mentálnej, emočnej, energetickej a spirituálnej úrovni, pomocou odblokovania dýchacieho mechanizmu, a to koučovaním vedomého dýchania.

Súčasne dnes vykonávam a spolupodielam sa na ďaľších aktivitách ako :

  • Mužský kruh Bratislava,                                                             https://spajanie.sk/kontakt/muzsky-kruh-bratislava/
  • Kurz ,,Cesta sebapoznania muža" ,                                           https://spajanie.sk/kontakt/cesta-muza/
  • Seminár ,,KTO SOM ? ČO HĽADÁM ? KAM KRÁČAM ? ",            https://spajanie.sk/kontakt/kto-som-co-hladam-kam-kracam/
  • Škola etikoterapie ,,MUŽ A ŽENA VO VZŤAHOCH" ,                  https://spajanie.sk/etikoterapia-muz-a-zena-vo-vztahoch/
  • Tábor ,,Otcovia deťom,,                                                              https://spajanie.sk/kontakt/otcovia-detom/ 
  • Etikoprechádzky prírodou za sebaspoznávaním a sebarozvojom.        https://spajanie.sk/co-ponukam/zivotny-koucing/

V súčasnosti vo svojej praxi používam koučovanie akreditované v slovenskej asociácii koučov, a etikoterapiu  školy Advaita od učiteľa a priateľa Vladimíra Červenáka. 

Aplikujem poznatky a skúsenosti z NLP  terapie (Transpersonal Life Balance Coach), výcviku ,,Cesta pravého muža,, , kde som naplno pochopil rozvinul svoju mužskú silu. Boli chvíle, kedy som si siahal až na dno svojich psychických a fyzických síl.

Prechádzal som Partnerskou cestou, Psychológiou v kocke na UK v Bratislave, a rôznymi inými seminármi a kurzami sebarozvoja a sebapoznania ako napr. s Brandon Bay - Cesta, Kvantovaním, etikoterapiou s dr.Vogeltanzlom v ČR. 

To, čo ma ešte veľmi ovplyvnilo na ceste sebarozvoja a následne práce v tejto oblasti, bolo absolvovanie VisionQuestu, pobyt v tme, hladovky a hlavne cestovanie a spoznávanie krajín tretieho sveta v Ázii, Južnej Amerike a Afrike.

V predchádzajúcej 25 ročnej praxi som podnikal v ubytovacích službách pre priemysel, stavebníctvo a školstvo, pričom sme boli v danom období lídrom na trhu v počte lôžok. Riadil som 70 ľudí, kde som uplatňoval intuitívnu psychológiu a koučing.

A kto som skutočnosti dnes ? Som obyčajná ľudská bytosť. Muž, ktorý stojí pevne na svojich nohách a vie kam kráča. S odhodlaním, silou, vôľou a láskou kráčam k naplneniu môjho ,,poslania,,  , ktorým je ,,spájanie,,  ľudí medzi sebou a hlavne so svojím vnútrom, so svojím srdcom a dušou.

Viem, že idem správnym smerom k môjmu cieľu, ktorým je celistvosť, harmónia a rovnováha vo všetkých oblastiach života a vo vzťahoch k sebe samému, k manželke, rodine, priateľom, kolegom, ľuďom, spoločnosti, Matke zemi a Univerzu či Bohu.