Meditácia na pozdvihnutie vibrácií Zeme a seba

 

Všetky emócie a myšlienky, ktoré vysielame, utvárajú našu realitu. My sme tou hybnou silou, ktorá ovplyvňuje realitu, v ktorej žijeme. Všetko, čo sa okolo nás deje, je o nás, o tom, v akých podmienkach chceme žiť, žijeme.

Spojiť sa s bytosťami na Zemi a vytvoriť svojím činom mier, pokoj, lásku a úctu jedného k druhému.

Všetci túžime byť slobodné bytosti a záleží na každom z nás, ako sa rozhodujeme.

Túto meditáciu môžete robiť každý deň. Robia tak už milióny ľudí, spojme sa v nej.

 

1.

Každé ráno hneď po prebudení sa rozpamätajte na svoju planétu, našu matku a na svojich blízkych. Usmejte sa cez vaše srdce a poďakujte za nový deň vášho života. Poďakujte za všetky tie drobnosti, ktoré sú každodennou súčasťou vášho života a uvedomte si ich.

2.

Keď vstanete a prvýkrát sa pozriete do zrkadla, usmejte sa na seba úprimným úsmevom a poďakujte a prijmite sa ako bytosť taká, aká ste. Vyslovte slovo Milujem ťa. Roztiahnite ruky do široka a predstavte si, že ste objali seba a cez seba celú planétu. Vnímajte spojenie celou svojou bytosťou.

3.

Keď vyjdete von, pohľaďte list stromu, alebo kvet kvetiny, alebo trávu, alebo sa dotknite kmeňa stromu. Vo chvíli dotyku pošlite múdrosť tým, ktorí ovplyvňujú dianie na našej planéte a vo svojej nevedomosti jej ubližujú. Pošlite lásku človeka rastline, ktorej sa práve dotýkate. Táto energia potečie ríšou rastlín až do samého srdca tvojej planéty.

4.

Keď stretnete prvého človeka, poprajte mu vo svojom vnútri zdravie, úspech a lásku. Skrz tohto človeka sa vaše prianie dostane za niekoľko hodín do duchovných tiel všetkých ľudí  vašej civilizácie a skrz nich do srdce vašej planéty.

5.

Keď budete jesť v práve prežívanom dni prvé jedlo, podakujte úprimne za tento dar svojej planéte. Poďakujte čisto vnútorným prežitkom a uvedomením. Možno budete prekvapený, ale tento váš čin pomôže nasýtiť veľké množstvo práve hladujúcich a vaše poďakovanie poteší vašu planétu. To isté urobte pri prvom dúšku akéhokoľvek nápoja.

6.

Oboznámte, prosím, s týmito siedmimi bodmi inšpírácie, ako duchovný aktivista, každý deň jednu novú ľudsú bytosť vo sfére vášho vplyvu.

7.

Keď v práve prežívanom dni prvýkrát pocítite smútok, žiaľ či akúkoľvek bolesť alebo tieň na Svojej duši, spomeňte si na svoju planétu. Uvidíte, čo úžasné sa stane.