DELL


Advaita, s.r.o. 
Zelený Háj 50 
947 07 Hurbanovo 

30. Apríl, 2008 

Vec: Referenčný list pre Advaita, s.r.o. 

So spoločnosťou Advaita úspešne spolupracujeme od roku 2006 v oblasti individuálneho rozvoja zamestnancov a koučingu seniorných manažérov. Spolupráca nám a našim zamestnancom prináša vysokú pridanú hodnotu a poskytuje možnosť vidieť reálne výsledky, ktoré z tejto vynikajúcej spolupráce vyplývajú. 
Touto cestou spoločnosti Advaita a pánovi Červenákovi vyjadrujeme vďaku za individuálny prístup a vysoko kvalitné služby. 

S pozdravom, 

Katarína Dušinská 
Learning & Development Specialist 

DELL s.r.o. 
Fazuľová 7 
811 07 Bratislava 

Tel. +421 2 5750 6674 
Fax. +421 2 5750 8851 
E:mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

 

Privátna klientela

 

Bol som prekvapený, ako môj kouč pri našich stretnutiach dokázal rozpoznať jadro problému. Postupne ma viedol, povedal by som, že mi otváral oči a ja som sám hľadal a nachádzal cesty riešení. Veľmi mi pomohol pri hľadaní zmyslu života, ktorý som na začiatku našich stretnutí pravdupovediac ani moc nevidel. 
Viem, že som len na začiatku cesty, ale nájsť tú cestu a umožniť mi spraviť tie zásadné rozhodnutia, ktoré ma na ňu nasmerovali, to bol cieľ kaučingu a ja som svojmu kaučovi za to veľmi vďačný.


Ján Kačmárik