Sila muža, pravidelný unikátny 30-minútový rozhovor dvoch mužov na báze otázok a odpovedí na horúce témy týkajúce sa mužov, otcov, synov z pohľadu Etikoterapie, vysielaný v rámci cyklu K prameňom etikoterapie.

Naživo vysielame každú druhú stredu rozhovor vedú VLADIMÍR TĹČIK a VLADIMÍR ČERVENÁK.

Vysielame v premiére na kanály YouTube, konto Vladimír Červenák a tiež na www.advaita.sk.

Otázky a námety na rozhovor môžete písať na mailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Streda 9. december 2020 o 20:0020:30

Okruh tém 15. časti

1/ Ženy sú pre mužov výzvou, čo to znamená ?

2/ Keď muž hľadá svoju vnútornú silu a má vytvárať bezpečie vo vzťahu, ako to má urobiť, je to také jednoduché ?

3/ Vnútorná mužská sila a vonkajšia mužská sila, je to to isté ? Aké sú jej prejavy v živote či vo vzťahu ?

4/Vnútorná žena vie ,,čo chce,, a vnútorný muž vie ,,ako to dosiahne,,. Ako sa prejavuje ich vzájomný vzťah medzi sebou navzájom ? Ovplyvňuje nás to tak, že sa potom dostávame do role dobrého alebo zlého chlapca, či zrelého muža?

5/ Dnes veľa ľudí o sebe hovorí, že sú vedomí. Často vnímam, že vedomé ženy vyzývajú mužov k práci na sebe, na vlastnom seba rozvoji s tým, že upozorňujú, že nebudú čakať donekonečna. Je to výzva pre muža, volanie o pomoc alebo ich pýcha ? Čo je to ?

6/ Veta: ,, Cesto do pekla je dláždená dobrými úmyslami,, . Myslím, že je to dostatočne zrozumiteľná veta. Napriek tomu vo vzťahu medzi partnermi, priateľmi, častokrát chceme zachrániť toho druhého, keď vidíme, že si ubližuje a aj keď o to nestojí . Podáš mu napriek tomu, pomocnú ruku ?

7/ Čo ak je za tým viac ? (Príbeh dvoch dušičiek z Thajska) A ty jednoducho v podvedomí len cítiš, že to musíš spraviť ?

Jozef Mihalisin

poslané
pred 3 hodinami
Podporte nás, prosím, odberom, budete informovaní o nových videách na našom kanáli.