Sidebar

  • Bratislava, Kurz základy etikoterapie, jesenný semester 2020

    Začíname verejnou prednáškou: Úvod do etikoterapie 8. september 2020 v SCkaV Školská 14, Bratislava o 17:00 do 19:30 10. september 2020, G19, Gaštanová 19, Bratilslava od 18.00 do 20.30 vst. 10,-€ Základný kurz: Etikoterapia cesta k celistvosti, zdraviu a spokojnosti. Nový cyklus začína 1. semestrom 17. septembra 2020 Ak máte zá...

KEĎ SVIETIM ja žena, muž ide do sily. Keď svietim, muž ma láskou obdarováva. Keď svietim, rastieme spolu do nebeských výšin. Otvárame si navzájom cez radosť, cez šťastie inšpiráciu k úplnému pocitu naplnenosti. Som plná lásky, pochopenia, súcitu, môj svet je plný krásy, nežných tónov a obrovských možností. V spojení cez mystický orgazmus zažívam svoju malú smrť i nový život. V mystickom orgazme sa rozpúšťam, odovzdávam i nachádzam zároveň. Zázrak spojenia.

Vo vzájomnom spojení nový život sa rodí. Dieťa ako dieťa so svojími zvedavými očkami, srdcom plným nehy a chmáry rozpúšťajúcim úsmevom. Dieťaťom spojenia však môže byť aj nová sila, silná inšpirácia, podpora, dôvera, viera, spiritualita, pocit domova, dokončenie i začiatok. Šťastný let životmi a viac svetla, viac lásky. Zázračný kolobeh.

Čo však keď málo svietiš a muž buď neprichádza do tvojho života, alebo odchádza za iným svetlom, alebo utečie do alkoholu, alebo ticho zomrie? Máš pocit viny? Vi... vi... vi... viď, že teraz je to tak. V poriadku, málo svietiš. Akceptuj, preber zodpovednosť a radosťou rozsvecuje svoje svetlo pre seba. Otoč sa do seba, do svojho vnútra a urob to, čo máš rada. Zjedz krémeš. Umy okno. Namaľuj obraz. Roztancuj izbu či lúku. Zavýskaj si. Vyspi sa do krásy. Vystúpaj do hôr či omoč nohy v bystrine alebo sa len tak túlaj mestom. Užívaj.

Jeden deň urob to, v druhý zas to. Svetielko šťastia a radostí v tebe zabliká, v ďalší deň zažiari, už ho cítiš v každej bunke svojho tela... ty celá žiariš. Kráčaj však ďalej, neprestávaj, živ svetlo v sebe do posledného výdychu. Svetlo so svetlom sa spojí v mystickom milovaní života a smrti. Má to zmysel. Ďakujem, láska.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Vaša podpora stránok bez reklamy

Ďakujeme, 

pomáhate nám tvoriť lepší obsah.

Kalendár

Tipy a inšpirácie - spriatelené stránky rodiny Advaita