Sidebar

Milí priatelia, otvárame na YouToube 6. mája 2020 o 20.hodine cyklus stretnutí s pohľadmi do etikoterapie, ktorá nás veľmi baví. Budeme sa youtoubovo stretávať každé dva týždne v stredu o 20. hodine vždy s jednou témou a s možnosťou položiť nám aktuálne otázky. Prvé stretnutie 6.5.2020 bude prvým predstavením etikoterapie, jej možností, jej inšpirácií, príbehov a čo-to o nás dvoch ako o spojencoch a reprezentantov mužov a žien.

Kde nás nájdete?

Streemovať budeme prenos na stránke www.advaita.sk a tiež na konte: Vladimír Červenák YouToube.

v stredu 6. mája 2020 o 20.hodine 

V ďalších stretnutiach sa pozrieme, napríklad aj na negatívne i pozitívne emócie a vlastnosti, na ich vplyv na naše živote, nazrieme do tieňov, posvietime si na škálu prejavov nedôvery a budeme nachádzať východiská cez dôveru. Môžeme spolu vnímať miesta, kde a akým spôsobom od nás mužská či ženská sila odchádzajú, čo nás podporuje, aby sme boli vo svojej mužskej a vo svojej ženskej sile, čo nás podporuje, aby sme boli šťastne fungujúcou bytosťou v tomto živote a žili v spojení so Zdrojom.

Keďže etikoterapia je hlbokou studnicou inšpirácií do bežného i sviatočného života s prepojením jeho piatich oblastí od fyzickej, mentálnej, emočnej, energetickej až po spirituálnu, budeme sa pohybovať tam, kam nás to v danom momente pustí a kde sa nám spolu otvoria dvere.

Zakladateľom etikoterapie je MUDr. Ctibor Bezděk.

My sme sa na jeho odkaz s láskou nadviazalii aj s podporou Alexeja Bezděka, vnuka deda Ctibora žijúceho v Prahe, s RAdosťou kráčame ďalej a pozývame Vás chvíľu kráčať s nami.

Tešíme sa na spoločné chvíle.

S láskou Vladimír a Sarita

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Vaša podpora stránok bez reklamy

Ďakujeme, 

pomáhate nám tvoriť lepší obsah.

Kalendár

Tipy a inšpirácie - spriatelené stránky rodiny Advaita